Ekskursija: Klaipėdos universiteto miestelis

12 psl. / 2474 žod.

Ištrauka

ĮVADAS

 

            Ekskursija neatsiejama nuo turizmo, todėl keliaujant neretai žmonės naudojasi gido paslaugomis. Ekskursija – tai specifinis bendravimo procesas, kurio metu gidas padeda ekskursantams : pamatyti originalius objektus, kurių pagrindu yra atskleidžiama ekskursijos tema; išgirsti būtiną informaciją apie lankomus objektus; pajusti reiškinio didybę, išskirtinumą, grožį; įgyti savarankiško stebėjimo ir analizavimo įgūdžių. (J.Barauskaitė, 2008, 36 psl.) Ekskursija – tai sudėtingas procesas, kuriam reikia intensyviai ruoštis bei būti baigus tam tikrus kursus. Prieš sudarant šią ekskursiją naudota J.Barauskaitės knyga „Ekskursijos rengimo ir vedimo metodika“, autorių straipsnių rinkinys „Klaipėda. Istorija populiariai“, J. Tatorio knyga „Senoji Klaipėda“ bei universiteto internetinio puslapio informacija.

            Ekskursija, jos parengimas gali būti skirstomas į  4 dalis : ekskursijos tipo ir jos temos pasirinkimas, darbas su objektais ir informacija, maršruto sudarymas ir teksto parengimas, bandomoji ekskursija. (J.Barauskaitė, 2008, 40 psl.) Ši ekskursija bus vykdoma po Klaipėdos universiteto miestelį.

            Pavadinimas. Klaipėdos universiteto miestelis.

            Naudojami metodai : Pasakojimo, rodymo, veikdinimo.

            Ekskursijos vieta : Klaipėdos universiteto miestelis.

            Maršrutas : Klaipėdos universiteto miestelis (trumpai pristatoma istorija, pastatų kompleksas, juose vykdyta ir vykdoma veikla, svarbiausios skulptūros). Ekskursija linijinio tipo.

            Segmentas : Klaipėdos universiteto rekreacijos ir turizmo IV kurso neakivaizdinio skyriaus studentai bei dėstomo dalyko dėstytoja.

            Trukmė : 60 minučių.

            Ekskursijos planas :

Turinys

  • TURINYS
  • ĮVADAS2
  • Individualus gido tekstas4
  • Įžanga4
  • Dėstymas4
  • Pabaiga14
  • LITERATŪROS SĄRAŠAS10
  • PRIEDAI11

Reziumė

Autorius
gintarėt
Tipas
Referatas
Dalykas
Turizmas
Kaina
€2.21
Lygis
Universitetas
Publikuotas
Kov 14, 2019
Apimtis
12 psl.
Įvertinimas

Susiję darbai

Klaipėdos rajono lankytinos vietos

Turizmas Referatas gintarele92
Turizmas yra viena sparčiausiai besivystančių ūkio šakų. Šiuo metu daugiau nei 1 mlrd. tarptautinių kelionių yra susijusios su kultūriniais aspektais. Manoma, kad turizmas...

Klaipėdos rajono analizė

Turizmas Referatas 2013 m. mylimukas
Kiekviena šalis turi rajonus, o Lietuva ne išimtis. Rajonas, kuris bus analizuojamas šiame darbe – Klaipėdos. Tai rajonas turintis savo istoriją, gamtinius, kultūrinius...

Klaipėda - ekskursijos maršrutas

Turizmas Referatas 2013 m. roxta
Tai ne tik kursinis darbas raštu, bet ir visas ekskursijos po Klaipėdą planas. Visiems būsimiems gidams bus puiki terpė pasiruošimui.

Ekskursija po Kačerginės miestelį

Turizmas Referatas 2014 m. jusstia
45 min. trukmės ekskursiją po Kačerginės miestelį. Darbe yra metodinis planas, sudarytas maršrutas, bei parengtas kontrolinis tekstas, nuorodos į šaltinius.

Ekskursija Klaipėda - Nida

Turizmas Referatas 2013 m. jusstia
Transporto paskaitai rengtas savarankiškas darbas - ekskursija dviračiu. pristatyta ekskursija, aptariami įstatymai bei dviračių organizacijos ir draugijos.

Individuali ekskursija po Klaipėdą

Turizmas Referatas 2012 m. aness
Sveiki mano vardas Agnė šiandien būsiu jūsų gidė, pravesiu jums ekskursiją po Klaipėdą. Šiuo metu esame 5 ha teritorijoje, kurioje prasidėjo visa miesto...

Ekskursija "Senosios Klaipėdos takais"

Turizmas Referatas 2018 m. mildzius
 Klaipėdos miesto istorija prasidėjo nuo Klaipėdos pilies pastatymo. Klaipėda - seniausias Lietuvos teritorijoje esantis miestas, jam pirmajam buvo suteikta Liubeko teisė.  1252 m....