Maisto papildai nemigai. Sudėties analizė ir rinkos atstovų pavyzdžiai

12 psl. / 1207 žod.

Ištrauka

Geras miegas gyvybiškai būtinas organizmo regeneracijai, tačiau daugybė žmonių neišsimiega. Blogo miego padariniai – atminties ir mąstymo sutrikimai, aukštas kraujospūdis, nutukimas, širdies kraujagyslių ligos ir depresija. Tinkamas miego kiekis yra svarbus visoms organizmo sistemoms. Žinoma daug įvairių būdų padedančių užmigti, pavyzdžiui, išjungti kompiuterį valandą iki miego, skirti laiko atsipalaidavimui ar tiesiog susigrąžinti savo sveiko miego įpročius papildų dėka.

Naujagimiai miega net 16 valandų per parą, paaugliai – 10 valandų, subrendę žmonės miegui skiria 7–8 valandas, vyresniesiems užtenka 5–6 valandų miego. Nemiga kankina pusę šešiasdešimtmečių. Senoliai, miegantys kaip vidutinio amžiaus žmonės, fiziškai ir protiškai yra sveikesni. Aukštųjų mokyklų studentai, gaunantys šešetus ar prastesnius pažymius, miega mažiau nei geriau besimokantieji.

Paaugliai ilgiau neužmiega vakare (tai natūralu) ir vėliau keliasi ryte, todėl jų biologinis ritmas dažnai nesutampa su mokyklos režimu, kai privalu anksti keltis. Jiems būtinos 9 valandos miego.

Vaikų miego trukmė priklauso nuo individualaus poreikio, gali būti 8–14 valandų. Šešerių ir septynerių metų vaikai miega labai daug, net ilgiau nei mažyliai.

Temos aktualumas: apie 30proc. žmonių skundžiasi nemiga, žmonės dažnai imasi iškarto drastiškų priemonių kovojant su nemiga, geria stiprius vaistus, psichotropinius vaistus, nors dažniausia jiems tiesiog trūksta vitaminų ar mineralų, todėl vertėtų pradėti nuo maisto papildų skirtų miegui.

Tikslas: aprašyti maisto papildus nemigai, sužinoti ir išanalizuoti jų sudėtį ir rinkos atstovų pavyzdžių analizė.

Uždaviniai:

  • Sužinoti kokios medžiagos padeda miegui ir įeina i maisto
  • Aprašyti kokie papildai yra skirti nemigai;
  • Rinkos atstovų pavyzdžių pateikimas

Turinys

  • Įvadas3
  • Medžiagos gerinančios miegą4
  • Maisto papildai miegui5
  • Rinkos pavyzdžių analizė9
  • Išvados12
  • Literatūra13
  • Savirefleksija

Reziumė

Autorius
lukenzas
Tipas
Referatas
Dalykas
Medicina
Kaina
€2.15
Lygis
Universitetas
Įkeltas
Rgs 12, 2019
Publikuotas
2019 m.
Apimtis
12 psl.

Susiję darbai

Maisto papildai su ginkmedžiu

Medicina Prezentacija 2011 m. vilka
PowerPoint prezentacija apie ginkmedžio ekstraktą, jo cheminę sudėtį, indikacijas, klinikinius tyrimus, dozavimą ir kt. Pateikti keli pavyzdžiai preparatų su ginkmedžio ekstraktu, esančių Lietuvos...

Maisto papildai

Medicina Konspektas 2011 m. vilka
Konspektas, kuriame pateikiama maisto papildų veikliųjų medžiagų indikacijos, kontraindikacijos ir rekomenduojamos dozės.

Visuomenės sveikatos analizė

Medicina Referatas lauryytia
Visuomenės sveikata – tai fizinė ir dvasinė gerovė. • Aplinka ir sveikata (atmosferos oras, vanduo, miesto gyventojų sveikatos problemos); • Vaikų sveikata ir...

Vaistai erekcijos sutrikimams: analizė

Medicina Referatas son ofcookie
Erekcijos sutikimas yra opi problema ankščiau ar vėliau paliečianti daugelį vyrų. Ši patologija sąlygoja emocinę įtampa, žemą savęs vertinimą, pablogina poros tarpusavio...