Referatas. „Nuo eksperimento iki priklausomybės“

12 psl. / 1836 žod.

Ištrauka

Šiandien, narkotikų tema, sparčiai paplitusi visame pasaulyje. Nepilnamečiai, paaugliai vis dažniau įsitraukia į neleistiną veiklą. Nors kai kurie žmonės ir nesuvokia, kad narkotikų vartojimas gali sugriauti jų pilnavertį gyvenimą, jie nežada nustoti to daryti ir netgi skatina narkotikus vartoti aplinkinius žmones: pažįstamus, klasės draugus ir net šeimos narius.


Su šia situacija labai dažnai yra susiduriama mokyklose, nes mokiniai nepabūgsta narkotinių medžiagų atsinešti ir į švietimo įstaigas. Lietuvoje ši tema taip pat nėra naujas reiškinys. Vis dažniau ir dažniau yra kalbama apie narkomanijos klestėjimą, kuris vyksta net mokyklose. Neleistinas medžiagas paaugliai dažniausiai pradeda vartoti vienas kito dėka, norėdami išbandyti bei paeksperimentuoti. Žinoma, šią narkomanijos problemą nėra lengva išspręsti, nes XXI amžiaus žmonių nebeatgraso didžiulės baudos, kolonijos ar net kalėjimai. Narkotinės medžiagos tiesiog įsiūlomos žmonėms: kuo daugiau jų tampa priklausomi, tuo daugiau ir greičiau didėja narkotikų paklausa. Šių medžiagų platintojai narkotikus pateikia, kaip labai svarbią gyvenimo dalį, kaip atsipalaidavimui skirtą medikamentą, jie žmonėms „įkala“ į galvą, kad jų siūloma medžiaga yra geriausia išeitis sprendžiant problemas.Tikslas: daugiau sužinoti apie žmones, vartojančius narkotines medžiagas


Uždaviniai:
  1. Sužinoti, kokie narkotikai labiausiai paplitę pasaulyje
  2. Paanalizuoti, kas pastumia žmogų, pradėti vartoti narkotikus?
Reziumė

Autorius
GP
Tipas
Referatas
Dalykas
Biologija
Kaina
€2.28
Lygis
Universitetas
Įkeltas
Vas 8, 2021
Publikuotas
2021 m.
Apimtis
12 psl.

Susiję darbai

Referatas apie genų inžineriją

Biologija Referatas 2011 m. lukask
Referatas apie genų inžineriją. Apžvelgiamos raudonoji bei žalioji biotechnologijos bei klonavimas ir dirbtinis apvaisinimas. XXI amžius vadinamas technologijų, tobulėjimo ir žmogaus...

Referatas - kraujo grupės

Biologija Referatas 2014 m. viktecelkyte
Šis darbas apie kraujo grupes išsamus, įdomus nenukopijuotas, pristatytas vieną kartą todėl nėra tikimybės jog kas nors tristatys tokį patį darbą.

Lagūnos (Hidrobiologijos referatas)

Biologija Referatas 2010 m. evelina1988
Referatas skirtas Hidrobiologijos dalyko pristatymui. Gautas balas - 10. Referato tikslas - apžvelgti lagūnų tipus bei jų ypatybės ir gęsiantį pavojų lagūnų faunai.

Referatas "Tymai"

Biologija Referatas 2019 m. samanaa2320
Referatas apie ligą Tymus. Darbas atitinka visus reikalavimus (Titulinis lapas, turinys, įvadas ir t.t.), gimnazijoje buvo įvertintas 10tuku.

Biologijos referatas " Ar galima išvengti senatvės?"

Biologija Referatas 2016 m. adelė007
Puikiai įvertintas biologijos referatas pasirinktina tema. Žmonių higiena, fizinė veikla, žalingi įpročiai ir kitų veiksniai, sukeliantys stresą, nustato senatvės pradžią. Dėl šių paminėtų...

CNS: galvos ir nugaros smegenys

Biologija Konspektas 2020 m. UgneLi
Detalus, universitetinio lygio konspektas CNS tema (įtraukta informacija apie galvos ir nugaros smegenis). Tiks puikiai pasiruošti fiziologijos koliokviumams ar egzaminui.