Slaugos vadybos egzamino užduotis

23 psl. / 4520 žod.

Ištrauka

Komandinis darbas – darbas suvienijus įsitraukusių asmenų pastangas, kai yra aiškiai apibrėžtos kiekvieno nario funkcijos, kontroliuojamas individualios veiklos efektyvumas ir įtaka bendram siekiamam rezultatui (6)

Komanda- tai efektyviai dirbanti grupė, pasiekusi tokį integracijos lygį, kai veiklos efektyvumą lemia vaidmenų pasiskirstymas tarp komandos narių, jų tarpusavio sutarimas, užsibrėžti tikslai, motyvacija ir bendradarbiavimas. Komandoje kiekvienas narys pagal savo sugebėjimus bei pomėgius yra atsakingas už tam tikrą vaidmenį.

Komandinis darbas yra daugiau nei sugebėjimas dirbti kartu ir siekti bendro tikslo, tai ir komandos narių sutelktumas, pasiskirstytoms užduotims atlikti, kuomet darbuotojai padeda vieni kitiems, dalijasi darbu, priemonėmis ir rezultatais, sėkme (Šilingienė, 2012).

Jog užtikrinti vientisą progresuojančia ir naudą teikiančia slaugos sistemą, sveikatos priežiūros įstaigoje tarp personalo darbuotojų turi vyrauti komandinis darbas bei tarpusavio komunikacija, kuri taip pat turi įtraukti ir paciento artimuosius, taip įtraukiant juos į gydymo ir slaugos procesą. Tokiu būdu yra užtikrinama geresnė paslaugų tiekimo kokybė bei keliamas įstaigos prestižas.


Turinys

  • TURINYS
  • ĮVADAS.3
  • REABILITACIJOS KOMANDA4
  • INTENSYVIOSIOS TERAPIJOS IR REANIMACIJOS KOMANDA7
  • CHIRURGINĖS SLAUGOS KOMANDA10
  • PSICHIATRINĖS SLAUGOS KOMANDA13
  • VYRESNIO AMŽIAUS SUAUGUSIŲJŲ IR SENJORŲ BENDRUOMENĖS PRIEŽIŪROS KOMANDA16
  • LITERATŪRA19
  •  

Reziumė

Autorius
ernesta147
Tipas
Referatas
Dalykas
Medicina
Kaina
€2.93
Lygis
Universitetas
Įkeltas
Vas 19, 2022
Publikuotas
2021 m.
Apimtis
23 psl.

Susiję darbai

Įvadas į kineziterapijos specialybę ir slaugą

Medicina Praktikos ataskaita elenuteee
Atlikdama praktiką VŠĮ Panevėžio miesto palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėje pasirinktinai, trims pacientams įvertinau pagrindines gyvybines organizmo funkcijas: Tº, pulsą, arterinį kraujo spaudimą,...

Virškinimo ligomis sergančių ligonių slauga

Medicina Referatas 2016 m. migluze
Virškinimo organų sistema susideda iš daugybės įvairių organų, kurių pagrindinė funkcija – aprūpinti organizmą energetinėmis ir plastinėmis medžiagomis. Virškinimo organų sistema...