Ekologiški drabužiai

12 psl. / 2012 žod.

Ištrauka

Šiuo metu visas pasaulis daug kalba apie ekologiją ir jos pritaikymą kasdieniniame gyvenime. Kiekvienas suprantame, kad mūsų Visatai gręsia didelis pavojus, ne tik jai, taip pat ir mums, todėl stengiamės koreguoti savo įpročius, kurie alina ne tik mūsų planetą, bet ir mus pačius. Taigi, jeigu valgome sveikus produktus ar saugiomis priemonėmis švariname namus, kodėl išimtį turėtume daryti tam, ką dėvime kiekvieną dieną? Galbūt iš cheminių medžiagų pagaminti drabužiai žalos sveikatai nedaro taip greitai, kaip nesveiki maisto produktai, tačiau rizikuoti tikrai nėra verta.
Taigi, ką galime vadinti ekologiškais drabužiais ? Audiniai,kurie yra gaminami iš lino, vilnos, šilko, kanapių pluošto, medvilnės, bambuko, pasižymi ekologiškomis savybėmis ir juos drąsiai galime vadinti ekologiškais ir sveikais. Tačiau labai svarbu ir tai, kad šie audiniams naudojami augalai (kanapės, linai, medvilnė) būtų auginami natūraliai, nenaudojant jokių chemikalų. Taip pat chemikalų nederėtų naudoti ir apdirbant šias medžiagas, o dažyti jas tik natūraliais dažais.


Reziumė

Autorius
monuu
Tipas
Referatas
Dalykas
Mada
Kaina
€2.28
Lygis
Universitetas
Įkeltas
Lap 15, 2012
Publikuotas
"Informacijos neturime"
Apimtis
12 psl.

Susiję darbai

Drabužiai klasicizmo laikotarpyje

Mada Rašinys 2015 m. longevity
Darbe rašoma apie drabužių madas bei stilių klasicizmo laikotarpyje (XVII-XIX a. I pusė). Tekstas paįvairinamas paveikslais.