Nuomotojo ir nuomininko teisės bei pareigos

10 psl. / 2302 žod.

Ištrauka

Nuomos sutartis yra labai svarbi tiek nuomotojui, tiek nuomininkui. Joje yra išdėstomi abiejų šalių reikalavimai bei teisės. Nuomos sutartis numato sprendimo būdus kaip išspręsti vėliau iškilusius konfliktus, o tiksliau tai tarsi nuosprendis parašytas konfliktui dar neprasidėjus. Jeigu nebūtų nuomos sutarties, išspręsti ginčą būtų žymiai sunkiau, tiesa, būtų galima remtis Civiliniu kodeksu, kadangi turto nuoma priklauso civiliniams – teisiniams santykiams. Būtent Civiliniu kodeksu remiantis ir būna sudaroma nuomos sutartis, tačiau joje gali būti įrašomi individualūs reikalavimai, sąlygos ar teisės, kurios palengvina ginčo sprendimą. Taip pat nuomos sutartyje būna nurodoma koks objektas yra išnuomojamas, koks nuomos laikotarpis, tikslus užmokestis už nuomą ir t.t. Kiekvienas iš šių rodiklių suteikia garantijas nuomotojui bei nuomininkui, palengvina ginčo sprendimą.
Norint įrodyti tiesą, nuomos sutartis yra geriausias būdas. Tai tarsi apsidraudimas netikėto ginčo atveju. Būtent apie tai šiame darbe ir kalbėsiu – apie nuomotojo ir nuomininko teisės bei pareigas nuomos sutartyje.


Turinys

  • 1. Įvadas3
  • 2. Sutarčių rūšys4
  • 3. Nuomo sutartis4
  • 4. Lizingas (finansinė nuoma)7
  • 5. Išvados9
  • 6. Literatūros sąrašas10

Reziumė

Autorius
deimantel
Tipas
Referatas
Dalykas
Teisė
Kaina
€2.41
Lygis
Universitetas
Įkeltas
Sau 15, 2013
Publikuotas
"Informacijos neturime"
Apimtis
10 psl.

Susiję darbai

Įrodinėjimo pareiga baudžiamajame procese

Teisė Referatas zuzenka
Įrodymai – tai faktai , kuriais remiantis teisės normų nustatyta tvarka gali būti konstatuojama, kad yra aplinkybių, pagrindžiančių teisinius bei kitokius faktus, svarbius...