Vartotojų poreikių nustatymo programa

14 psl. / 2470 žod.

Ištrauka

Šiuolaikinės organizacijos savo sėkmę grindžia dideliu dėmesiu vartotojui ir rinkodarai. Vartotojo poreikių patenkinimas glaudžiai susijęs su kokybe.
Visuotinės kokybės vadyba yra sparčiai besivystanti teorijos ir praktikos sritis, kurios atsiradimo priežastimi laikomas konkurencijos aštrėjimas, siekis laimėti kuo platesnę rinką prekėms ir paslaugoms. Visuotinės kokybės vadyboje remiamasi vartotojų poreikių patenkinimo būtinybe. Ją įgyvendinusios įmonės yra dinamiškos, sugebančios prisitaikyti prie kintančių sąlygų. Sėkmingai reaguojančios į nenumatytus pokyčius, susijusius su vartotojų poreikių, technologijų kaita ir pan. Pastaraisiais metais daugelis organizacijų įdiegė visuotinės kokybės vadybos programas, kuriomis siekiama nuolatos tobulinti šių bendrovių produktų, paslaugų bei rinkodaros procesų kokybę.

Darbo aktualumas
Norint išlaikyti vietą ir konkurencingumą rinkoje, būtinas inovacijų diegimas, sugebėjimas prisitaikyti prie kintančių aplinkos sąlygų, nuolatinis vartotojų poreikių analizavimas ir tenkinimas. Išanalizavusi ir perpratusi vartotojų elgseną įmonė, gali pirmoji nustatyti jų poreikius ir pradėti parduoti (teikti) naujas poreikius tenkinančias prekes (paslaugas). Ilgainiui tai neabejotinai virsta stipriais konkurenciniais pranašumais. Todėl vartotojui ir poreikių tenkinimui turi būti skiriamas didelis dėmesys.

Darbo tikslas – išnagrinėti vartotojų poreikių tenkinimo svarbą ir galimybes.

Darbo uždaviniai:
1. atlikti mokslinės literatūros šaltinių apžvalgą nagrinėjamu klausimu;
2. pateikti praktinių vartotojų poreikių nustatymo ir tenkinimo pavyzdžių rinkoje.


Turinys

  • TURINYS2
  • ĮVADAS3
  • 1. LITERATŪROS ANALIZĖ4
  • 1. 1. Vartotojų poreikių samprata4
  • 1. 2. Santykiai su vartotojais7
  • 1. 3. Vartotojų poreikių nustatymas9
  • 2. PRAKTINIS PATYRIMAS12
  • IŠVADOS14
  • LITERATŪRA15

Reziumė

Autorius
vaivai
Tipas
Referatas
Dalykas
Vadyba
Kaina
€2.41
Lygis
Universitetas
Įkeltas
Kov 26, 2013
Publikuotas
2013 m.
Apimtis
14 psl.

Susiję darbai

Lojalumo programos analizė

Vadyba Tyrimas 2011 m. giedrese
Darbe pristatoma "lojalumo" samprata ir svarba. Kartu pristatomas "Camelia" vaistinių tinklas bei jų lojalumo programa ir šios programos analizė.

Vaikų ir jaunimo socializacijos programa

Vadyba Referatas 2009 m. linmat
Sumažėjus vaikų užimtumui per pastarąjį dešimtmetį, vis daugiau jų nebelanko mokyklos, nusikalsta. Vis daugiau vaikų lieka gatvėje. Beglobiais vaikais dažniausiai tampa nedarnių, asocialių...

UAB "Kosmelita"vartotojų lojalumo analizė

Vadyba Diplominis darbas 2015 m. kristinukas89
Darbą komisija įvertino puikiai - 10. Labai gerai ir krupščiai parašytas darbas. Visos citatos su tiksliai šaltiniais, analizė atlikta su pasiūlymais. Darbas idealus...