Lenkijos, Estijos ir JAV šalių maitinimo ypatumai

9 psl. / 1368 žod.

Ištrauka

Kulinarija formuojasi ilgą laiką - ištisus šimtmečius. Ji susijusi su gyventojų buitimi, įpročiais, gyvenimo lygiu. Liaudies sukurti patiekalų receptai keičiasi, tobulėja, kai kurie vėliau išnyksta, o kai kurie mėgstami labai ilgai.
Kiekviena šalis ypatinga savo virtuve, maitinimo ypatumais, nacionaliais patiekalais ar valgymo įpročiais. Dažnai žavimės kitų šalių virtuvėmis, patiekalais, neįprastais skoniais, produktų deriniais ar ruošimo būdais. Įdomu susipažinti su kitų šalių valgymo tradicijomis ir elgesio prie stalo kultūra.
Savo darbe apžvelgsiu Lenkijos, Ukrainos ir JAV šalių maitinimo ypatumus. Referato tema man patiko, nes manau, kad kiekviena šeimininkė turėtų mokėti paruošti savo virtuvės nacionalinius patiekalus, taip pat susipažinti su užsienio šalių virtuvės įdomybėmis.


Turinys

  • I. Įvadas3
  • II. Lenkų virtuvės ypatumai4
  • III. Estų virtuvės ypatumai5
  • IV. Amerikiečių virtuvės ypatumai6
  • V. Išvados8
  • Literatūra9

Reziumė

Autorius
alinat
Tipas
Referatas
Dalykas
Kulinarija
Kaina
€2.15
Lygis
Universitetas
Įkeltas
Lie 25, 2013
Publikuotas
"Informacijos neturime"
Apimtis
9 psl.

Susiję darbai

Estijos virtuvė

Kulinarija Prezentacija agnee
Pagal maisto ruošimo technologiją (dažniausiai virti patiekalai) ir ingredientus estų virtuvė panaši į suomių virtuvę ir labiau „jūrinė“ nei latvių ar lietuvių.

Mitybos ypatumai Ispanijoje

Kulinarija Prezentacija gretak
Manoma, kad pietinės Ispanijos virtuvės patiekalams didelę įtaką padarė arabų užkariavimas. Čia valgoma svetainėse, o valgiai būtinai patiekiami pagal eiliškumą: šalti užkandžiai, sriuba,...