Kauno tvirtoves istorija

6 psl. / 1869 žod.

Ištrauka

Kauno tvirtovė – tai gynybinių įtvirtinimų sistema, pastatyta Kaune ir jo apylinkėse 1882-1915 metų laikotarpiu ir turėjusi apginti vakarinę Rusijos Imperijos sieną. Pirmosios mintys apie karinį Kauno sustiprinimą Rusijos Imperijoje kilo dar XVIII amžiaus gale po III Abiejų Tautų Respublikos padalijimo, tačiau tapo ypač aktualios po 1812 metų karo, kai Napoleono kariuomenė be jokių kliūčių persikėlė per Nemuną prie Kauno. 1879 metais, pablogėjus Rusijos santykiams su Vokietija po Rusijos-Turkijos karo, ir buvo priimtas sprendimas Kaune įrengti pirmosios klasės tvirtovę.

Labai įdomus ir išsamus darbas.


Reziumė

Autorius
zylle
Tipas
Referatas
Dalykas
Istorija
Kaina
€2.28
Lygis
Universitetas
Įkeltas
Bal 28, 2012
Publikuotas
"Informacijos neturime"
Apimtis
6 psl.

Susiję darbai

Lietuvių emigracijos istorija

Istorija Referatas donatak
Migracija (lot. migratio – kėlimasis, kraustymasis) – gyventojų kėlimasis iš vienos vietos į kitą. Dėl migracijos šalyje daugėja kitakalbių skaičius, mažėja savos tautos...

Istorija: Įvairios karikatūros

Istorija Konspektas 2015 m. besmart
Istorijos karikatūros su paaiškintais simboliais karikatūrose bei karikatūrų aprašymais (metai, istoriniai įvykiai...). Puikiai tiks 11-12 klasėms.

11 klasės istorijos konspektas

Istorija Konspektas 2017 m. royal
Darytas konspektas 11 klasėje, kad būtų lengviau pasiruošti 12 klasės egzaminui. viskas yra išsamu ir būtent tai, ko reikia.