Roplių įvairovė ir paplitimas

14 psl. / 2308 žod.

Ištrauka

Ropliai (Reptilia) yra tiesioginiai senovinių amfibijų, stegocefalų, palikuonys, prisitaikę gyventi ir veistis sausumoje. Pagrindinis šio referato tikslas – susipažinti su roplių ( Reptilia) sistematika, susipažinti su šeimomis kurios priklauso šiai klasei. Visų pirma, bendrai apibūdinamos roplių klasei būdingos savybės, tačiau norėdama palyginti skirtingų gyvūnų paplitimą ir įvairovę, suskirsčiau šią klasę į tris pagrindinius poklasius: Anapsida, Lepidosauria, Archosauria. Taip pat bandžiau apžvelgti ir šeimas, kadangi būrius ir pobūrius sudaro daugybė šeimų ir rūšių. Šiame darbe dar nagrinėjama roplių filogenezė, kaip jie vystėsi, t.y. kas iš ko kilo. Tai svarbu dėl tolimesnės roplių raidos.


Reziumė

Autorius
mokytoja
Tipas
Referatas
Dalykas
Biologija
Kaina
€2.41
Lygis
Universitetas
Įkeltas
Spa 9, 2013
Publikuotas
"Informacijos neturime"
Apimtis
14 psl.

Atsiliepimai

Patvirtintas užsakymas
Darbas parašytas kokybiškai, tačiau jame visiškai nėra nuorodų, iš kur paimti duomenys. Pabaigoje yra pateikaimas tik bendras literatųros sąrašas, tačiau jame nėra internetinių prieigų nuorodų.

Susiję darbai

Ropliai

Biologija Prezentacija evitkus
Šioje prezentacijoje yra aptariami Ropliai. Labai konkretus, bei informatyvus darbas. Įdėta keletas naudingų nuotraukų. Išvardinti atstovai su nuotraukomis. Darbo įvertinimas: 10

Grybų įvairovė

Biologija Prezentacija barbori
PowerPoint pristatymas. Kiekvienoje skaidrėje po kelis sakinius su nuotraukomis ir efektais. Apie negirdėtus grybus. Tinka kaip informacijos šaltinis kuriant kitą darbą.

Kontrolinis darbas: Biologinė įvairovė

Biologija Paruoštukė 2017 m. mokytoja.
Šį dokumentą sudaro teorija, kuri yra reikalinga pasiruošti kontroliniam darbui iš 10 klasės temos "Biologinė įvairovė", 5 kontrolinio darbo užduotys (sąvokų aiškinimas, schemos...

Varliagyvių įvairovė pasaulyje

Biologija Prezentacija martyna13
—Varliagyviai, arba amfibijos – stuburinių gyvūnų klasė. Pasaulyje apie 7000 varliagyvių rūšių, iš kurių beveik 90% yra varlės.