"Canon" verslo rizika

7 psl. / 1928 žod.

Ištrauka

Canon Inc., kurios būstinė yra Tokijuje (Japonija) – vienas iš pasaulinių lyderių skaitmeninės įrangos namams ir biurui kūrimo srityje. 2001 metais visoje Canon grupėje pradėtas įgyvendinti penkerių metų planas, padėjęs Canon tapti neginčijama pasaulio informacinių technologijų (IT) lydere.

Nuo pat įkūrimo 1937 metais Canon užima stiprias pozicijas vaizdo gavimo ir informacijos pramonėje, o dabar, pateikdama vertingus verslo sprendimus, siekia užkariauti didelio potencialo IT sferą.

Siekdama savo tikslo, Canon remiasi ekstensyvia klientų baze ir dirba kartu su pasaulinio lygio strateginiais partneriais, kurių tarpe vardai Microsoft, Siemens, Hewlett Packard ir Adobe. Visa tai įgalina plėtoti ir įgyvendinti reikiamus sprendimus. Pagrindiniame Canon produktų, išsiskiriančiu aukšta kokybe, asortimente naudojamos naujausios technologijos, tenkinančios vartotojų poreikius.

Canon Europoje specializuojasi dviejose aiškiai apibrėžtose rinkose: verslo sprendimų rinkoje (tinklo įrenginiai: spausdintuvai, nuskaitymo įrenginiai ir faksai ir pan.) bei sprendimų vartotojui rinkoje (įvesties sprendimai:fotografijos įranga, tame tarpe analoginės ir skaitmeninės kameros bei portatyvinės vaizdo kameros ir pan.).


Turinys

  • 1. Trumpa charakteristika apie įmonę
  • 2. Įmonės verslo rizikos analizė
  • -Rizika pramonės šakoje
  • -Rizika, susijusi su pačiu verslu
  • -Aplinkos rizika
  • -Rizika, susijusi su nuosavybe
  • -Kita rizika
  • 3.Rizikos mažinimo būdai

Reziumė

Autorius
ausrytuuukas
Tipas
Tyrimas
Dalykas
Vadyba
Kaina
€1.71
Lygis
Universitetas
Įkeltas
Geg 7, 2016
Publikuotas
2011 m.
Apimtis
7 psl.

Susiję darbai

UAB “Nowaco” verslo rizika

Vadyba Referatas 2010 m. linutiaaa
Nowaco Lithuania Baltic history to 1999. When the company first opened in Kaunas. Latvia started its activities in 2009 and Estonia in 2010...

Verslo rizikos klasifikavimas

Vadyba Referatas smilinggirl88
Rizika yra pastovi bet kurio asmens veiklos dalis. Žinoma yra galimybė iš anksto priimti sprendimus kurie mažintų riziką, tačiau jos visiškai išvengti neįmanoma....

Verslo rizika ir jos mažinimo galimybės

Vadyba Referatas meduolis
Kiekviena įmonė reguliuoja ir koordinuoja savo veiklą, siekdama vis didesnio pelno. Šiandieninės konkurencijos sąlygos verslininkams nėra labai palankios, nes dominuoja didelė konkurencija ir...

AB ,,TEO'' bankroto rizikos įvertinimas

Vadyba Referatas 2013 m. indreveli5
AB „TEO“ bankroto rizikos įvertinimas. Trumpai pristatoma pati įmonė, remiantis AB ,,TEO'' finansine ataskaita, atliekamas bankroto rizikos vertinimas.