Kauno teritorinės darbo biržos veikla jaunimo nedarbo mažinimo srityje

14 psl. / 3374 žod.

Ištrauka

Atlikti interviu su darbo biržos specialiste nutariau todėl, kad jaunimo nedarbo problema visada išlieka aktuali. Kaip teigia O.Bložienė, „ne veltui šiai problemai spręsti sudaromos darbo grupės, o valdžios atstovai klausia visuomenės patarimo, kaip įdarbinti kuo daugiau jaunimo.“(O.Bložienė, 2012.). Be to, daug jaunų žmonių emigruoja į kitas šalis tikėdamiesi, kad suras jų reikalavimus atitinkantį darbą. Jaunų žmonių emigravimas yra įvardijamas kaip rimta problema, tačiau be šios problemos egzistuoja ir mažesnio jaunimo dalyvavimo vidaus rinkoje problema, dėl ko, jaunimui iškritus iš darbo rinkos ir tapus ekonomiškai neaktyviais gyventojais, šalies ūkio lygis smunka. (L.Okunevičiūtė Neverauskienė, A.Pocius, 2008, p.147). Likusių Lietuvoje jaunų bedarbių, kaip ir apskritai visų bedarbių, problemas stengiasi išspręsti darbo biržos specialistai. Todėl tyrimo tikslas yra susipažinti su darbo birža kaip valstybine institucija ir jos veikla, susijusia su jaunimo nedarbo mažinimo politikos įgyvendinimu.


Turinys

  • Kadangi darbas iš esmės yra interviu su Kauno darbo biržos specialiste, jame nereikėjo pateikti turinio.

Reziumė

Autorius
multike
Tipas
Tyrimas
Dalykas
Viešasis administravimas
Kaina
€2.19
Lygis
Universitetas
Įkeltas
Spa 21, 2016
Publikuotas
2013 m.
Apimtis
14 psl.

Susiję darbai

Jaunimo nedarbo mažinimas Lietuvoje

Viešasis administravimas Referatas 2011 m. laurauske
Referatas apie jaunimo nedarbo situacijos problematiką bei jaunimo nedarbo mažinimą Lietuvoje. Rašto darbas atliktas pagal visus KTU rašto darbų atlikimo metodinius reikalavimus.

Jaunimo nedarbo mažinimas Lietuvoje

Viešasis administravimas Prezentacija 2011 m. laurauske
Prezentacija, skirta to paties pavadinimo rašto darbo/referato pristatymui auditorijai. Prezentacijoje pateikiamos diagramos bei tekstas. Prezentacija atlikta pagal visus KTU prezentacijų atlikimo metodologinius reikalavimus.

Elektroninė valdžia Lietuvos darbo biržoje

Viešasis administravimas Referatas gin27
Šiuolaikinės žinių visuomenės sąlygomis kiekvienas bedarbis turi gebėti prisitaikyti prie besikeičiančių darbo rinkos sąlygų. Norint padėti bedarbiams prisitaikyti prie darbo rinkos pokyčių ir...