Apie projektą

"Jeigu Tu turi obuolį, ir aš turiu obuolį, ir mes jais apsikeičiame, tuomet abu vis tiek turime po vieną obuolį. Jeigu Tu turi idėją, ir aš turiu idėją, ir mes jomis apsikeičiame, tuomet kiekvienas turime po dvi idėjas" - G. B. Shaw


Moksliniaidarbai.lt – sistema, sujungianti mokslinės informacijos autorius su potencialais pirkėjais.

Uždarbio galimybės

Misija ir vizija

Mūsų misija – neleisti vertingai informacijai užstrigti asmeninėse laikmenose. Norime prisidėti prie mokslinės duomenų bazės kūrimo ir nors iš dalies atsverti pigios, nereikšmingos informacijos srautus internete.

Mūsų vizija – tapti didele ir patikima duomenų baze, kuriuoje kiekvienas rastų norimos informacijos bet kokia tema.

Požiūris į plagijavimą

Mes neskatiname plagijavimo ir jį griežtai smerkiame. Manome, kad studentų apjungiamos žinios bei idėjos yra vertos ir turi būti skleidžiamos už universiteto ribų. Tokiu būdu skatinamas ne tik mokymosi efektyvumas, keliama studentų motyvacija, bet ir sukuriama kokybiška sistemintos informacijos biblioteka, kuria gali naudotis kiekvienas Lietuvos pilietis.

Nobelio premijos laureatas George Bernard Shaw yra pasakęs: "Jeigu Tu turi obuolį, ir aš turiu obuolį, ir mes jais apsikeičiame, tuomet abu vis tiek turime po vieną obuolį. Jeigu Tu turi idėją, ir aš turiu idėją, ir mes jomis apsikeičiame, tuomet kiekvienas turime po DVI idėjas".

Panašiai veikia ir moksliniaidarbai.lt. Nebijokime dalintis savo žiniomis su kitais: savo idėjų neprarasime, o padėsime kitiems!