D.U.K

Jeigu neradai atsakymo, į Tau iškilusį klausimą, kviečiame susisiekti su mumis el.paštu.

Rašto darbų įsigijimas
Mes priimame mokėjimus SMS žinutėmis, PayPal bei elektronine bankininkyste (per OPAY ir Paysera sistemas). Dažniems mūsų klientams siūlome papildyti moksliniaidarbai.lt vartotojo sąskaitą per internetinę bankininkystę - taip sutaupysite laiko ir pinigų. Mokėjimas SMS žinute galimas tik tada, jeigu krepšelio suma neviršija 2.50€
Mobiliojo ryšio operatoriai taiko labai didelius mokesčius padidinto tarifo SMS žinutėms, siekiančius net 50%, dėl ko padidėja rašto darbų kainos.
Ypač retais atvejais, mokėjimų SMS žinute patvirtinimas gali užtrukti iki 20 minučių. Jeigu užsakymą patvirtinančios žinutės negavai ilgesnį laiko tarpą, greičiausiai ji nebuvo įskaityta, o pinigai už paslaugą nebuvo nuskaičiuoti. Vis dėlto, tokiu atveju siūlome patikrinti, ar teisingai suvedei žinutės tekstą bei telefono numerį. Naudojantiems išankstinio mokėjimo korteles (Pildyk, Ežys, Labas ar kita), siūlome patikrinti, ar Jūsų sąskaitos likutis buvo pakankamas. Galiausiai, peržiūrėk savo sąskaitos išrašą. Jeigu pinigai už paslaugą tikrai nebuvo nuskaičiuoti, pabandyk išsiųsti žinutę dar kartą arba pasirink kitą mokėjimo būdą. Priešingu atveju, susisiekt su mumis per kontaktų formą. Laiške prašome nurodyti telefono numerį, iš kurio siuntei SMS žinutę.
Po užsakymo apmokėjimo, mūsų sistema išsiunčia laišką į užsakymo metu nurodytą el.pašto adresą su nuoroda rašto darbo atsisiųsti. Būna atveju, kai šie laiškai patenka į "šlamšto" aplanką, todėl jeigu laiško negavai bent 10 minučių, būtinai patikrink jį. Jeigu laiško nėra ir ten, susisiek su mumis el.paštu ir mes tau padėsime išspręsti šią problemą.
Didelė dalis rašto darbų mūsų sistemoje yra DOCX arba PPTX formatų, kurie Microsoft Office programinėje įrangoje pradėti naudoti nuo 2007 metų. Jeigu naudoji senesnę Office versiją, gali įsirašyti oficialių plėtinį, kurį rasi čia. Taip pat gali išbandyti vieną iš nemokamų bylų konvertavimo sistemų internete, pavyzdžiui: http://www.docspal.com/.
Rašto darbų publikavimas
Įprastu atveju rašto darbai būna patvirtinami per savaitę, tačiau gali užtrukti ir ilgiau, jeigu tuo metu peržiūrai pateikiamas labai didelis kiekis dokumentų. Jeigu Tavo darbai nebuvo greitai peržiūrėti, labai atsiprašome, jiems būtinai ateis eilė :)
Mūsų tikslas - ne masyvi, bet kokybiška mokslo darbų internetinė biblioteka, todėl kiekvienam darbui taikome ganėtinai griežtus kokybės, apimtiems bei unikalumo reikalavimus. Pagrindiniai kriterijai: rašto darbas turėtų būti neplagijuotas bei nepublikuotas internetiniuose tinklapiuose, kokybiškai suformatuotas ir be akivaizdžiai pastebimų rašybos klaidų. Rekomenduojama apimtis Word ir PDF dokumenams bent 500 žodžių, o PowerPoint pristatymams - bent 10 skaidrių. Taip pat gali būti nepatvirtinami ir labai seni, jau nebeaktualūs darbai. P.S. Kiekvieno atsiųsto rašto darbo autorius turi būti Tu pats.
Kiekviename kokybiškame studento rašto darbe yra sukaupiama daug vertingos ir susistemintos informacijos, kuri turėtų būti pasiekiama visuomenėje: tiek kitiems studentams, kurie galėtų ją panaudoti mokymosi tikslais, tiek visiems žmonėms, kuriems reikalinga konkrečios srities analizė. Dėl šios priežasties moksliniaidarbai.lt svetainėje publikuojami darbai yra paklausūs ir noriai perkami interneto vartotojų, Kaskart, kai rašto darbas būna įsigijamas per mūsų sistemą, jo autorius uždirba iki 50% mūsų gauto pelno. Pelnas = rašto darbo kaina - komisiniai mokesčiai už mokėjimo aptarnavimą. Daugiau informacijos apie mūsų pasiūlymą gali rasti čia.
Mes suprantame šią problemą ir griežtai pasisakome prieš tokį informacijos, pateiktos mūsų tinklapyje, panaudojimą. Vis dėlto, nemanome, kad dalis nesąžiningai besielgiančių žmonių turėtų turėti įtakos mūsų idėjos vystymui. Iškilus klausimams dėl darbų plagiavimo per mūsų svetainę, atsakingus asmenis prašome kreiptis į mus.