Uždarbio galimybės

Moksliniaidarbai.lt

Tai - rašto darbų dalinimosi platforma, prisidedanti prie kokybiškos informacijos sklaidos, efektyvaus mokymosi ir asmeninio tobulėjimo.

Plati rašto darbų biblioteka

Šiuo metu pasiūloje turime daugiau nei 16000 rašto darbų, surinktų iš 3300 autorių.

Pasyvios pajamos

Darbus atsiuntę autoriai gauna pasyvias pajamas. Jų dydis priklauso nuo rašto darbų kiekio, tipo ir atsisiuntimo skaičiaus.

Plagiatui - ne

Šiandien informacija yra lengvai prieinama, universitetai taiko antiplagiato programas, todėl vis svarbesnis tampa efektyvus esamos informacijos įsasavinimas ir naujų idėjų generavimas. Esame tikri, kad šiuo požiūriu vadovaujamės ne tik mes, bet ir mūsų klientai.


Kaip tai veikia?

Moksliniaidarbai.lt sujungia turinio kūrėjus su potencialiais klientais. Mūsų sistemoje patalpinti rašto darbai tampa elektroninėmis prekėmis, o jų autoriai uždirba iki 50% komisinius nuo kiekvieno užsakymo. Vienas rašto darbas gali būti parduodamas neribotą kiekį kartų.

Talpinti rašto darbus mokslininaidarbai.lt sistemoje yra paprasta, greita ir tai nieko nekainuoja. Tereikia prisegti norimus rašto darbus ir trumpai juos apibūdinti, užpildant tam paruoštą formą.

Vos kelios minutės laiko - nuolatinės pasyvios pajamos.

Žingsniai į uždarbį su moksliniaidarbai.lt

1 Talpinimas

Rašto darbų atsiuntimas mums yra paprastas, greitas ir saugus.

Mes priimame rašto darbus, kurie:

 • yra parašyti lietuviškai,
 • priklauso juos atsiuntusiems autoriams,
 • yra informatyvūs,
 • yra struktūruoti,
 • jau publikuoti Tavo švietimo įstaigoje,
 • NĖRA publikuoti internete.

2 Patvirtinimas

Kiekvienas rašto darbas yra peržiūrimas mūsų komandos.

Peržiūros metu mes:

 • tikriname darbo unikalumą,
 • nustatome darbo pobūdį,
 • sukuriame unikalų rašto darbo puslapį mūsų svetainėje.

Paprastai rašto darbai yra peržiūrimi per 10 darbo dienų.

Mūsų tikslas - ne masyvi, bet kokybiška mokslo darbų internetinė biblioteka, todėl kiekvienam darbui taikome ganėtinai griežtus kokybės, apimtiems bei unikalumo reikalavimus.

Pagrindiniai kriterijai: rašto darbas turėtų būti neplagijuotas bei nepublikuotas internetiniuose tinklapiuose, kokybiškai suformatuotas ir be akivaizdžiai pastebimų rašybos klaidų. Rekomenduojama apimtis Word ir PDF dokumenams bent 500 žodžių, o PowerPoint pristatymams - bent 10 skaidrių. Taip pat gali būti nepatvirtinami ir labai seni, jau nebeaktualūs darbai.

3 Klientų užsakymai

Po darbo patvirtinimo, jo unikalus puslapis tampa pasiekiamas tiek mūsų svetainės klientams, tiek randamas per paieškos variklius. Lieka tik laukti būsimų užsakymų! Kiekvienas rašto darbo užsakymas yra įvykdomas per mūsų automatinę sistemą. Po sėkmingo užsakymo, sistema apskaičiuoja komisinius ir juos priskiria darbo autoriui. Svarbu: kiekvieną darbą galima parduoti neribotą kiekį kartų!

Kaip apskaičiuojamas uždarbis?

Uždarbis apskaičiuojamas pagal formulę:

Uždarbis = (Pardavimo kaina - partnerių mokesčiai) * komisinių dydis / 100

Pardavimo kaina

Tai Tavo rašto darbo kaina, kuri priklauso nuo jo tipo, ilgio bei gautų įvertinimų. Atsižvelgdama į šiuo parametrus mūsų sistema apskaičuos pardavimo kainą darbo patvirtinimo metu.

Darbo tipas Mažiausiai Daugiausiai
Diplominis darbas €10.95 €18.70
Kursinis darbas €7.32 €16.50
Referatas €2.15 €3.50
Paruoštukė €1.38 €2.00
Praktikos ataskaita €2.70 €5.50
Laboratorinis darbas €1.93 €3.50
Konspektas €1.67 €3.63
Rašinys €1.89 €3.60
Tyrimas €1.55 €3.60
Prezentacija €1.15 €1.35
Verslo planas €2.35 €3.70

Pardavimo kaina gali skirtis nuo rašto darbo kainos, jeigu: klientas atsiskaitė moksliniaidarbai.lt kreditais, SMS žinute, arba pasinaudojo mūsų siūlomoma akcija ir vieno užsakymo metu įsigijo daugiau nei vieną darbą.

Partnerių mokesčiai

Tai mūsų sumokami mokesčiai mokėjimus aptarnaujančioms įmonėms, leidžiančioms vartotojų užsakymus įvykdyti akimirksniu. Jų dydis svyruoja nuo mokėjimo būdo ir užsakymo kainos.

Komisiniai

Tai procentinė dalis, kuri tenka autoriams nuo po užsakymo gauto pelno. Kuo daugiau publikuotų rašto darbų - tuo didesni komisiniai!

Darbų kiekis Komisiniai
1-4 20%
5-9 30%
10-19 40%
20 ir daugiau 50%

Partnerystės programa

Pasinaudokite savo socialinių tinklų anketa ar tiesiogiai apie mus informuokite draugą - uždirbsite nuo kiekvieno jo atsiųsto darbo!

Privalumai:

 • partnerystės programa, kuria gali naudotis visi,
 • aukšti komisiniai, siekiantys net €1.50 už darbą,
 • galimybė pelningai panaudoti socialinius tinklus.

Daugiau informacijos - mūsų registruotiems nariams.

Uždarbio išmokėjimas

Sukauptas uždarbis gali būti išmokamas, pasiekus minimalią €15 sumą. Pavedimus atliekame tiek į banko sąskaitas, tiek į PayPal.