Katalogas

Rodoma 1-15 iš 45 darbų
Rodoma 1-15 iš 45 darbų

Raymond Loewy

Ekonomika Prezentacija 2021 m. Sauletekis
Skaidrių pristatymas ekonomikos pamokai apie Raymond Loewy. Padirbėta ties formatavimu, informacijos paieškomis. Įvertinta 10 stiprioje gimnazijoje. 12 skaidrių. Prezentacija anglų. k.

Kasdieninis etiketas

Etiketas Prezentacija 2021 m. Sauletekis
15 skaidrių su nuotraukomis ir punktais kalbėjimo tema. Skaidrių komentaruose yra pasiruoštas tekstas pasakojimui (išsamus). Stiprioje Lietuvos gimnazijoje įvertinta 10 balų.

Magnetizmas (teorija)

Fizika Konspektas 2021 m. Sauletekis
Išsamus konspektas 10 klasės skyriaus apie magnetizmą. Su reikalingomis formulėmis. Mokomasi sustiprintu lygiu, yra daugiau informacijos.

Terahercinė spinduliuotė

Fizika Prezentacija 2021 m. Sauletekis
Terahercinės spinduliuotės išsamus pristatymas. Skaidrėse nuotraukos, punktai pasakojamąja tema. Komentaruose yra visas pasakojamas tekstas. Stiprioje gimnazijoje įvertinta 10 balų.

Virpesiai ir spinduliuotės

Fizika Konspektas 2021 m. Sauletekis
10-os klasės fizikos skyriaus "Virpesiai ir spinduliuotės" konspektas su įvairiomis reikalingomis schemomis. Ruoštas KTU gimnazijos lygiu.

Jonas Radvanas „Radviliada“

Lietuvių kalba Referatas 2021 m. Sauletekis
11 klasės klausimų iš Jono Radvano kūrinio išsamūs atsakymai su asmenine nuomone bei rėmimusi kūriniu. 10 balų įvertinimas stiprioje mokykoje.

Filmo "Kafarnaumas" peržiūra

Kinas Referatas 2021 m. Sauletekis
Filmo "Kafarnaumas" peržiūra, analizė. Išsami, paremta filmu. Išsakoma asmeninė nuomonė su argumentais. Stiproje gimnazijoje įvertinta 10 balų.

Lietuvos ūkis (teorija)

Geografija Konspektas 2021 m. Sauletekis
Skyriaus "Lietuvos ūkis" konspektas. Sąvokos, klausimai-atsakymai, teisingi/neteisingi teiginiai ir kita.

V. Goldingas 'Musių valdovas' atsakymai į klausimus

Lietuvių kalba Konspektas 2021 m. Sauletekis
Viljamo Goldingo romano pirmo skyriaus išsamūs atsakymai į klausimus (iš 10 klasės literatūros vadovėlio 122, 125, 128 puslapių; atsakyti svarbiausi, reikšmingiausi temos klausimai)....