Keisčiausios ir žymiausios žmonijos ligos

15 skaidr.

Ištrauka

Kas tai yra liga? Liga – organizmo veiklos sutrikimas. Sergančiame žmogaus organizme funkcionuoja visi organai ir sistemos, tačiau sutrinka gebėjimas prisitaikyti prie aplinkos, sumažėja ar visai pranyksta darbingumas. Ligos atsiradimo priežastys gali būti tiek išorinės, tiek ir vidinės. O ligos baigtis gali būti staigi (krizė) ir lėta (lizė). Tai gali būti pasveikimas, perėjimas į patologinę būklę (pvz. atsiranda širdies yda) arba mirtis.


Turinys

  • ŽYMIAUSIA LIGA - PANDEMIJA
  • BAISIAUSIA – PROGERIA SINDROMAS
  • SENIAUSIA - POLIOMIELITAS
  • KEISČIAUSIA – ALERGIJA VANDENIUI
  • DAŽNIAUSIA - DEPRESIJA
  • KUO SERGA LIETUVIAI?
  • IŠVADOS

Reziumė

Autorius
reinedumond
Tipas
Prezentacija
Dalykas
Biologija
Kaina
€1.15
Lygis
Universitetas
Įkeltas
Kov 22, 2016
Publikuotas
2014 m.
Apimtis
15 skaidr.

Susiję darbai

Virusai. Virusinės ligos.

Biologija Prezentacija 2015 m. ievanilla
Tai skaidrių formos pateiktis / prezentacija apie dažniausiai pasitaikančias virusines ligas, jų sukelėjus, eigos etapus ir prevencines priemones.

Dantų ligos

Biologija Referatas encantador
Dantų ėduonis arba dantų kariesas (lot. caries dentium) – danties emalio ir dentino nekrozė. Pirminėje stadijoje kariesą galima pastebėti pagal balzganą dėmelę emalio...

Virškinimo sistemos ligos\sutrikimai

Biologija Prezentacija 2017 m. barborasi
Darbas apie virškinimo sistemos ligas ir sutrikimus, priežastis ir pagalba organizmui. Išsamus pristatymas, gavęs didžiausią įvertinimą.

Užkrečiamos ligos, epidemijos, pandemijos

Biologija Prezentacija 2015 m. edvklo
Šioje prezentacijoje aiškiai bei suprantamai išdėstyta visa reikalinga informacija apie ligas, epidemijas bei pandemijas, Prezentacijoje supažindinama su ligos priežastimis, laikotarpiais, ligų skirstymu bei...