Pirmasis pasaulinis karas

18 skaidr.

Ištrauka

Šunys ryšininkai- Pirmojo pasaulinio karo metu šunys atliko ryšininko funkcijas – nešdavo įsakymus į frontą kapsulėse, pritvirtintose prie jų kūnų. Jie taip pat buvo pasitelkiami tiesiant telegrafo laidus.


Turinys

  • Prasidėjus karui, kariaujančių šalių vyriausybės ėmė reglamentuoti ekonomiką ir riboti piliečių laisvę bei jų teises. Visose šalyse sustiprėjo patriotizmas, vyriausybės sukoncentravo visą valdymą savo rankose, parlamentų vaidmuo buvo apribotas. Visi ištekliai ir resursai keliavo karo reikmėms. Pradėtos riboti piliečių teisės: darbininkams uždrausta streikuoti, įvesta griežta darbo kontrolė, leidžiama suimti bet kurį žmogų įtariamą veikusį prieš šalies interesus. Spaudai įvesta cenzūra, pradėta aktyvi karo propaganda

Reziumė

Autorius
ievaaa1998
Tipas
Prezentacija
Dalykas
Istorija
Kaina
€1.15
Lygis
Universitetas
Įkeltas
Lie 17, 2017
Publikuotas
2017 m.
Apimtis
18 skaidr.

Susiję darbai

Rusija pirmojo pasaulinio karo metais

Istorija Prezentacija 2014 m. reinedumond
Skaidrės istorijos pamokai, pateiktos 11 klasėje, įvertintos maksimaliu balu. Informacija pateikta gražiai, įdomiai ir aiškiai.

Antrojo pasaulinio karo chronologija

Istorija Konspektas deimantuke512
- rugsėjo 1 d. užpuola Lenkiją. Prasideda II – as pas. karas. Okupuoja vakarinę Lenkijos dalį. - Rugsėjo 18 d. – Vermachto kariuomenė...

Pirmasis pasaulinis karas

Istorija Prezentacija 2017 m. benediktask
Šioje prezentacijoje atskleidžiama viso Pirmojo Pasaulinio karo paslaptys, mūšiai, tikslai ir karo padariniai

Konspektas apie Antrąjį Pasaulinį karą

Istorija Konspektas 2019 m. miktazis17
Konspektas naudotas ruoštis 10 klasės istorijos kontroliniam darbui iš Antrojo Pasaulinio karo. Yra informacijos ir apie padėtį prieš karą, ir apie patį karą.