Kodėl gimtasis kraštas ne visada mylimas?

2 psl. / 589 žod.

Ištrauka

Tėvynė – vienas svarbiausių veiksnių žmogaus gyvenime. Nors spauda kasdien praneša, kad vis daugiau ir daugiau lietuvių renkasi emigraciją, tai tikrai nereiškia, kad sumažėjo gimtosios žemės reikiamybė individui. Bet žvelgiant į statistinius duomenis kyla klausimas, kodėl Lietuva – tas gimtasis kraštas – ne visada mylimas? Juk tėvynė turi būti reikšminga kiekvienam tautiečiui, tai lyg neatsiejama egzistavimo dalis.


Reziumė

Autorius
ganesas
Tipas
Rašinys
Dalykas
Literatūra
Kaina
€1.89
Lygis
Universitetas
Įkeltas
Geg 30, 2013
Publikuotas
"Informacijos neturime"
Apimtis
2 psl.

Atsiliepimai

Patvirtintas užsakymas
viskas gerai

Susiję darbai

Naujažodžiai – dažnai nesantaikos akmenys: kalbininkai siūlo žodį, visuomenė piktinasi (kalbininkė J. Zabarskaitė). Pateikite tokių nesantaikos pavyzdžių. Kuo ir kodėl jie neįtiko visuomenei? Savo požiūrį pagrįskite pavyzdžiais.

Literatūra Rašinys 2014 m. jeiizy
Puikiai įvertintas samprotaujamasis rašinys, grindžiamas loginiais, lengvai suprantamais gyvenimo pavyzdžiais. Nuosekli struktūra, bei lengvai suprantama ir gerai įsimenama loginė dėstymo kryptis.

Mokslininkai spėja, kad XXI amžiaus pabaigoje iš 7 tūkstančių šiandien pasaulyje egzistuojančių kalbų ir dialektų liks mažiau negu pusė. Remdamiesi konkrečiais pavyzdžiais,pasamprotaukite, kodėl vienos kalbos yra populiarios, tampa netgi tarptautinio bendravimo kalbomis, o kitoms kyla grėsmė išnykti.

Literatūra Rašinys 2015 m. emilituks
Tautos kultūra - abstrakti sąvoka, tačiau visgi, kaip galėtume ją įvardyti? Tradiciniu maistu, šventėmis, tautiniais rūbais, papročiais? Ne. Svarbiausia yra kalba. Juk ji...