Tikslieji ir gamtos mokslai / Astronomija

Hipotezė: Visatos amžius tik keliolika tūkstančių metų

0 atsiliepimų
Autorius:

Naujumas

Atrodytų, kad nėra įmanoma tiksliai apskaičiuoti Visatos amžiaus, tačiau pagal naujausius įrodymus, mes galime lengvai sužinoti, koks gi yra Visatos amžius. Pagal Didžiojo sprogimo teorija (visatos atsiradimo teorija), Visatos amžius yra apie 13,7 milijardų metų, kas reiškia, kad hipotezė ''Visatos amžius tėra keliolika tūkstančių metų'' yra net labai netikslus. Šiame darbe pateiksiu pačius naujausius ir įtikinamiausius įrodymus šiai hipotezei paneigti.

Įdomumas

Visata – tai materialusis pasaulis, erdvės atžvilgiu beribis, o laiko – kintantis. Visata yra visa erdvė ir laikas, kuris apima planetas, mėnulius, mažas planetas, žvaigždes, galaktikas, tarpgalaktikos erdvės turinį ir visą materiją bei energiją. Pasirinkau nagrinėti šią hipotezę, nes susidomėjau, koks gi yra tas tikslusis Visatos amžius ir kodėl jis yra toks, o taip pat ir todėl, kad domėtis apie Visatą yra labai įdomu.

Idėjos aprašymas

Jau nuo tada, kai buvo aptinkami tolimi objektai, mokslininkai negalėjo tiesiogiai nustatyti nei jų amžiaus nei koks atstumas yra nuo mūsų. Tačiau, kad visa tai apskaičiuoti, buvo pasitelkiamos įvairios teorijos, mokslas, kurio pagalba mokslininkai sugebėjo suskaičiuoti amžių ir visus kitus aspektus. Nuo tada mokslininkai suprato, kad pirmiausiai reikia apskaičiuoti raudonąjį poslinkį, o tada įstatyti šį dydį į atitinkamas kosmologines lygtis, kurios leidžia apskaičiuoti objekto nuo mūsų greitį ir atstumą iki to objekto, laiką, kuri šviesa nukeliavo nuo to objekto iki mūsų, galima suskaičiuoti taip pat ir tai yra labai svarbus parametras suprasti, kokio senumo, amžiaus vaizdą matome, todėl šiais laikais, kada mokslas yra begalo pažengęs, mes turime galimybę suprasti Visatos amžių, kaip ir žinoma, visų kitų Visatos kūnų.

Darbo tipas:
Dalykas:
Apimtis:
1129 žodžiai (-ų)
Lygis:
Universitetas
Atsisiųsti

Jums gali būti aktualu

Vartotojai, įsigyję šį darbą, taip pat peržiūrėjo
Astronomijos hipotezės apie keliamuosius metus paneigimas
Referatas Astronomijos hipotezės apie keliamuosius metus paneigimas

Šiomis dienomis naudojame Grigaliaus kalendorių. Arčiausiai šių dienų laiko skaičiavimas atsirado apytiksliai prieš 4 tūkst.

Meilė visada ambivalentiška – ji glaudžia ir žeidžia vienu metu
Rašinys Meilė visada ambivalentiška – ji glaudžia ir žeidžia vienu metu

Meilė – bene gražiausias ir tyriausias jausmas, kurį žmogus gali išgyventi, pajausti. Gal ir ne [...]