Šiandien vis dažniau prabylama apie skaitmeninę knygą vietoj įprastos. Ką jūs manote apie knygą skaityklėje skaitymo kultūros požiūriu? Kokių permainų žmogui gali atnešti tokie pokyčiai?

2 psl. / 603 žod.

Ištrauka

Mūsų visuomenė kasdien tobulėja ir auga, kuo toliau, tuo daugiau viskas keliauja į skaitmenine erdve. Kažkada buvo keista, tai kad dainos, filmai ir net laikraščiai atsiranda internete. Dabar tai tapo įprasta kasdienybę.
Šiuolaikiniam žmogui ši naujovė yra gera, kai nerandama laiko knygos skaitymui, ar tiesiog nerandama vietos kur ją įsidėti, nes ji užima pernelyg daug vietos, yra išeitis – skaitmeninės knygos. Jos neužima daug vietos, nes dabar yra sukurti elektroniniai skaitytuvai, dydžiu jie mažai kuo skiriasi nuo mobilaus telefono, todėl yra praktiški. Elektroniniuose skaitytuvuose įmanoma sutalpinti iki dvidešimties knygų, todėl lyginant su popierinėmis knygomis, dvidešimties neįsidėsi į kišenę, rankinę, ar kuprinę. Na ir jai vis dėl to, tai pavyktų, vargu ar kas norės nešiotis tokia naštą.
Tačiau nevisiem tai yra priimtiną, mūsų karta yra užaugusi su popierinėmis knygomis, tai yra įprastą, natūralu, ir todėl mes priešinamės naujovėms.


Turinys

  • 2012 abiturientų Lietuvių kalbėjimui paruoštas tekstas.
  • Tema : Kultūra
  • Potemė : Šiandien vis dažniau prabylama apie skaitmeninę knygą vietoj įprastos. Ką jūs manote apie knygą skaityklėje skaitymo kultūros požiūriu? Kokių permainų žmogui gali atnešti tokie pokyčiai?

Reziumė

Autorius
vaidukazs
Tipas
Paruoštukė
Dalykas
Lietuvių kalba
Kaina
€1.66
Lygis
Universitetas
Įkeltas
Kov 20, 2012
Publikuotas
"Informacijos neturime"
Apimtis
2 psl.

Atsiliepimai

Patvirtintas užsakymas
Patvirtintas užsakymas

Susiję darbai