Kokių galimybių žmogui atveria vaizduotė?

1 psl. / 604 žod.

Ištrauka

Pirmasis lietuviškas psichologinis romanas atskleidžia abejonių ir sunkių apsisprendimų kupiną į seminariją patekusio jaunuolio kelią nuo pirmųjų metų ten iki kunigystės atsisakymo. Iš pradžių Vasaris manė, jog galės suderinti socialinį kunigo vaidmenį bei kūrybinę veiklą. Tačiau toliau romane brėžiama herojaus biografinė linija ryškina skaudų poetiškos sielos susidūrimą su asketišku kunigo gyvenimu. Vasaris - mąstanti, intelektuali asmenybė, kuri ne tik nuolatos gilindavosi į savo jausmus, bet ir mus, bet ir...


Turinys

  • Darbe remtasi A. Baranausko, V. Mykolaičio-Putino ir F. Dostojevskio kūriniais (,,Anykščių šilelis'', ,,Altorių šešėly'', ,,Nusikaltimas ir bausmė'')

Reziumė

Autorius
rasto_darbai
Tipas
Rašinys
Dalykas
Literatūra
Kaina
€1.89
Lygis
Universitetas
Įkeltas
Lap 24, 2015
Publikuotas
2015 m.
Apimtis
1 psl.

Susiję darbai

„Meno kūrinys yra vertybė, nes jis yra kvietimas“, – cituoja Žaną Polį Sartrą kultūrologas Eugenijus Ališanka, aiškindamas kultūrą kaip nuolatinę žmogaus pastangą peržengti save ieškant būties prasmės. Kokie meno kūriniai jums yra kvietimas peržengti save?

Literatūra Rašinys sunset
Vokiečių filosofas A. G. Baumgartenas estetiką yra apibūdinęs kaip pažintinės veiklos rūšį, kurios aukščiausia apraiška yra menas. Menas - tai nuolatinis mokslininkų ir...

Kokios savybės lemia žmogaus sėkmę?

Literatūra Rašinys pince18
Rašinį Kokios savybės lemia žmogaus sėkmę? sudaro įvadas, dėstymas, kuriame apie sėkmę rašoma Jono Biliūno, Šatrijos Raganos, Juozo Tumo-Vaižganto kūryboje, išvados, literatūra.