Esė apie Nijolę Miliauskaitę

3 psl. / 1294 žod.

Ištrauka

Menas – plati sąvoka. Jis apima daugelį sričių. Viena iš jų – poezija. Kas yra poezija? Paprastai tariant, tai vaizdingo minčių reiškimo menas. Dauguma žmonių menininkus laiko vienodomis asmenybėmis. Jie atrodo vienodai pamišę dėl kūrybos. Iš dalies tai tiesa. Atsidavę kūrybai žmonės atsiriboja nuo mus supančio pasaulio ir panirsta į savąjį, bet negalima teigti, kad menininkai – pilka, vienoda masė. Kiekvienas turi kažką savito, kažką, ko neturi kitas. Lietuvoje yra begalės poetų, rašytojų, o kiek turėjome praeityje sunku būtų ir suskaičiuoti. Bet pamiršti nevalia. Jie išsiskiria tam tikromis savybėmis, nuopelnais, kurie leidžia metų metus kalbėti apie šias asmenybes. Viena iš tokių asmenybių - lietuvių poetė Nijolė Miliauskaitė. Ką ši moteris pasiekė ir kuom išsiskyrė? Į šį klausimą legvai ir greitai neatsakysi.


Reziumė

Autorius
natasa369
Tipas
Rašinys
Dalykas
Lietuvių kalba
Kaina
€1.89
Lygis
Universitetas
Įkeltas
Bir 2, 2017
Publikuotas
2017 m.
Apimtis
3 psl.

Susiję darbai

Viskas apie Antaną Škėmą

Lietuvių kalba Konspektas 2015 m. elvinas.
Tai konspektas apie Antaną Škėmą, kuris pravers visiems, kurie ruošiasi laikyti Lietuvių kalbos egzaminą.

Esama daug dramaturgijos tekstų, kurių herojais pasirinktos istorinės asmenybės. Remdamiesi lietuvių literatūros pavyzdžiais, aptarkite, koks meninės išmonės ir istorinių faktų santykis tokiuose dramos kūriniuose. Kodėl, jūsų nuomone, rašytojai pasirinko šias asmenybes savo kūrinių herojais?

Lietuvių kalba Rašinys 2015 m. fruitella
Lietuvių kalbėjimo potemė tema: Esama daug dramaturgijos tekstų, kurių herojais pasirinktos istorinės asmenybės. Remdamiesi lietuvių literatūros pavyzdžiais, aptarkite, koks meninės išmonės ir istorinių...