Humanitariniai mokslai / Literatūra

Šiandien kalbama apie jaunystės kultą – visi privalo būti gražūs, veržlūs, energingi. Ką jūs manote apie diskriminaciją dėl amžiaus ir visuomenę neigiančią senatvę?

0 atsiliepimų
Autorius:
Grožis - tai nepastoviausias reiškinys pasaulyje, jis keičiasi, transformuojasi lemiamas įvairiausių faktorių. Šis veiksnys nuolat reikalauja pastangų ir netgi aukų. Visais laikais grožio puoselėjimui buvo ir yra suteikta didžiulė reikšmė, pasitelkiamos įvairiausios priemonės, nuo tradicinių būdų iki burtų, nuo sveikos gyvensenos iki plastinės chirurgijos. Nors aptariama samprata su laiku ir kinta, grožis ir jaunystė iš vien žengia koja kojon. Kalbant apie šiandieną tai yra viena didžiausių aktualijų. Tačiau ar ne per daug mes visa tai sureikšminame, ar akcentuodami grožio, jaunystės, veržlumo kultą nesumenkiname to, kas yra natūralu ir, ar netrypiame to kelio, kuriuo kiekvienas iš mūsų nejučia keliaujame?
Darbo tipas:
Dalykas:
Apimtis:
žodžiai (-ų)
Lygis:
Mokykla
Atsisiųsti

Jums gali būti aktualu

Vartotojai, įsigyję šį darbą, taip pat peržiūrėjo
Šiandien kalbama apie jaunystės kultą – visi privalo būti gražūs, veržlūs, energingi. Ką jūs manote apie diskriminaciją dėl amžiaus ir visuomenę, neigiančią senatvę?
Rašinys Šiandien kalbama apie jaunystės kultą – visi privalo būti gražūs, veržlūs, energingi. Ką jūs manote apie diskriminaciją dėl amžiaus ir visuomenę, neigiančią senatvę?

Grožis - tai nepastoviausias reiškinys pasaulyje, jis keičiasi, transformuojasi įtakojamas įvairiausių faktorių. Grožis [...]

Šiandien kalbama apie jaunystės kultą - visi privalo būti gražūs, veržlūs, energingi. Ką jūs manote apie diskriminaciją dėl amžiaus ir visuomenę kultūrinę spaudą?
Rašinys Šiandien kalbama apie jaunystės kultą - visi privalo būti gražūs, veržlūs, energingi. Ką jūs manote apie diskriminaciją dėl amžiaus ir visuomenę kultūrinę spaudą?

Madinga kalbėti apie visą pasaulį apėmusį jaunystės ir grožio kultą. Patogu jį kaltinti dėl savo [...]