Sandėlių tipai ir apsirupinimas sandėliavimo įranga

16 psl. / 2430 žod.

Ištrauka

Logistikoje sandėliavimas suprantamas žymiai plačiau nei krovinių saugojimas, tai yra visa sandėlių sistema.

Sandėliavimo sistema- tai techninių, organizacinių ir informacinių priemonių, kuriomis atliekamas produkcijos priėmimas, sukrovimas į sandėlį, sandėliavimas, atrinkimas ir pasiruošimas išduoti pristatymui į vartojimo vietas, visuma.

Ši sistema vykdo dvi pagrindines funkcijas:

  • Atstoja buferį medžiagų ir prekių srauto sistemoje;
  • Yra tarsi tranzito pakopa, kurioje atgabenti kroviniai išskirstomi, performuojami ir, jei reikia, papildomos jų atsargos.

Sandėliavimas siaurąja prasme atlieka laiko perdengimo tarp turimų medžiagų ir jų poreikio funkciją. Sandėliavimo procesas prasideda medžiagų priėmimu ir baigiasi gaminių išdavimu į persiuntimo sandėlį.

Sandėlių logistikos uždavinys- sukurti visų sandėliavimo rūšių, taip pat krovinių gabenimo sistemą iki pat prekių paskirstymo.

Sandėliavimo proceso skirtumai ypač išryškėja apsirūpinimo ir distibucijos (pagamintos produkcijos) sandėliuose. Apsirūpinimo sandėlių pajėgumai orientuojami į gamybos poreikius. Distribucijos sandėliai orientuojami pagal jų pasirengimą tiekti gatavą produkciją. Tokios sandėlių ūkio funkcijos kaip prekių atvežimas, kontrolė, prekių judėjimas, sandėliavimas, rūšiavimas ir atranka, prekių išdavimas, priklauso nuo sandėlio tipo.


Turinys

  • Įvadas3
  • 1. Sandėlių tipai4
  • 2 Sandėlių funkcijos10
  • 3. Sandėliavimo įranga11
  • Išvados15
  • Literatūra16

Reziumė

Autorius
yvonna
Tipas
Referatas
Dalykas
Logistika
Kaina
€2.41
Lygis
Universitetas
Įkeltas
Gru 9, 2017
Publikuotas
2015 m.
Apimtis
16 psl.

Susiję darbai

Sandėliavimas

Logistika Referatas 2012 m. giedrer
Pastaruoju metu visame pasaulyje, o ypač Lietuvoje, vis aktualesnė tampa prekės įpakavimo strategija. Gamintojai yra suinteresuoti parduoti kuo didesnį prekių skaičių, ir kad...

UAB ,,X" baldų sandėliavimo sistema

Logistika Referatas 2014 m. vaidute123
Nusakoma pagrindinės sandėliavimo sistemos būdai. Sandėliavimo įrankiai, prietaisai, logistikos metodai. Akcentuojama taip pat personalas ir jų pareigybės.

UAB „APITERAPIJA“ sandėliavimo sistema

Logistika Referatas 2016 m. zymantez
UAB „Apiterapija” įkurta 1993 metais. Įmonė nuo pat pradžių prekiauja Vokietijos kompanijos Schülke&Mayr GmbH dezinfekuojančiomis ir plaunančiomis medžiagomis. Ši kompanija yra pirmoji, kuri...

Sandėliavimo optimizavimas prekybos įmonėje

Logistika Referatas darbaidarbeliai
Lietuvoje sparčiai auga koոkuruojaոčių įmoոių skaičius. Šiomis ԁieոomis, esaոt ոegailestiոgai koոkureոcijai labai suոku įsitvirtiոti bei išlikti ir seոai veikiaոčioms įmoոėms, ir...

Infekcinių medžiagų trasportavimo ir sandėliavimo analizė

Logistika Prezentacija krisss
Darbo tikslas – išanalizuoti infekcinių medžiagų transportavimą ir sandėliavimą. Darbo uždaviniai:Identifikuoti infekcines medžiagas.Aptarti infekcinių medžiagų transportavimą.Išanalizuoti infekcinių medžiagų sandėliavimą.