Katalogas

Rodoma 1-15 iš 17 darbų
Rodoma 1-15 iš 17 darbų

Frankai, feodalizmas, Vakarų Romos imperijos žlugimas

Istorija Konspektas 2018 m. paperplane
Puikus konspektas istorijos kontrolinio apie frankus, feodalizmą bei Vakarų Romos imperijos žlugimas pasiruošimui. Informacija suglausta, palikti svarbiausi įvykiai ir paaiškinimai; surašytos visos reikalingos...

Gediminaičių dinastija

Istorija Konspektas 2018 m. paperplane
Visa reikiama informacija apie Lietuvos vienijimąsi, Gedimino, Algirdo bei Kęstučio ir Vytauto valdymo laikus - patogiai ir aiškiai.

Medžiagų apykaita

Biologija Konspektas 2016 m. paperplane
Konspektas apie medžaigų apykaitą, maisto medžiagas bei virškinimą žmogaus organizme. Puikiai tinka norint greitai ir gerai pasiruošti biologijos kontroliniui.

Lietuvių muzikos istorija

Muzika Konspektas 2018 m. paperplane
Labai patogus konspektas apie visą lietuvių muzikos istoriją - nuo liaudies dainų iki pat šiuolaikinių kompozitorių. Tinkamai suformatuotas, viena tema sutalpinta į vieną...

Prancūzijos revoliucija

Istorija Konspektas 2018 m. paperplane
Patogus konspektas besiruošiant istorijos kontroliniui apie Prancūzijos revoliuciją. Garantuotas geras pažymys išmokus esamą informaciją :)

Romėnų ir Graikų valdymo sistemos

Istorija Konspektas 2017 m. paperplane
Patogi lentelė su visa reikiama informacija apie romėnus ir graikus - jų skirtumai, panašumai, politika, kultūra. Šalia visos reikiamos sąvokos.

Skaidrės apie Merkurijų ir Venerą

Astronomija Prezentacija 2017 m. paperplane
Tvarkingos skaidrės suteiks visą reikiamą informaciją apie Marsą ir Venerą trumpai ir įdomiai - skaidrėse pilna faktų, paveikslėlių ir paaiškinimų.

Apšvietos amžius, apžvalga

Istorija Prezentacija 2018 m. paperplane
Puikios skaidrės apie Apšvietos amžių skirtos pristatyti temą klasei arba greitai susikonspektuoti svarbiausius epochos bruožus. „Švietimas yra žmogaus išvadavimas iš nesavarankiškumo, dėl kurio...

Viduramžiai, istorija

Istorija Konspektas 2018 m. paperplane
Patogus ir aiškus informacijos išdėstymas (lentelės pavidalu) norint greitai pasiruošti istorijos kontroliniui apie viduramžius, krikščionybę, kryžiaus žygius bei to laikmečio universitetus.

Referatas apie Vytautą Mačernį

Literatūra Referatas 2015 m. paperplane
Vytauto Mačernio gyvenimas, kūryba ir citatos. Viskas vienoje vietoje su įdomiais faktais ir laiškų ištraukomis. Informatyvus ir tikslus, su išnagrinėtais eilėraščiais.