11 klasės istorijos konspektas su nuotraukomis

31 psl. / 9073 žod.

Ištrauka

Napoleono Kodekso svarba: Prancūzijoje įteisinti revoliucijos iškovojimai, kitos valstybės naudojosi Napoleono kodeksu, kuriant naujus kodeksus, panaikinta feodalinė visuomenė, įteisinta piliečių lygybė, o kur buvo baudžiava, ten jinai panaikinta. 3.5 Napoleono imperija žlugo, kai Napoleonas buvo sutriuškintas Leipcigo mūšyje ir buvo išsiųstas į Elbos salą, o paskui sugrįžo ir buvo galutinai sutriuškintas Vaterlo mūšyje bei išsiųstas į Šv. Elenos salą. Napoleono imperijos žlugimo priežastys: 1. Karai su visa Europa, ko ilgainiui nebesugebėjo suvaldyti. 2. Nukariautų ar kitaip prijungtų tautų nacionaliniai jausmai. 1.6 Vienos kongreso (1815) nutarimai: 1. Prancūzijai paliktos 1789 m. sienos. 2. Patvirtintas Napoleono įvykdytas Šventosios Romos panaikinimas (dabartinės Vokietijos). 3. Valstybės nugalėtojos pasidalino dalį Europos teritorijų. 4. Į sostus grįžo tie, kurie Napoleono karų metu buvo praradę valdžią. 5. Prancūzijoje, Ispanijoje, Portugalijoje ir Neapolyje restauruota senoji dinastinė valdžia.


Reziumė

Autorius
lightning
Tipas
Konspektas
Dalykas
Istorija
Kaina
€2.75
Lygis
Universitetas
Įkeltas
Bal 30, 2023
Publikuotas
2015 m.
Apimtis
31 psl.

Susiję darbai

Istorijos konspektas

Istorija Konspektas neila
Konspekte yra viskas ko reikia norint gerai pasiruošti istorijos egzaminui. Informacija glausta. Kiekvienoje temoje išskirtos svarbiausios sąvokos, asmenybės, įvykiai. Konspektas buvo parašytas specialiai...

Viduramžiai: istorijos konspektas

Istorija Konspektas neila
1. Karolio Didžiojo imperija (Frankų imperija)• Frankų imperija susikūrė 5 a. Romos imperijos teritorijoje.• Įkūrėjas – Chlodvigas.• Jis priėmė katalikybę.

11 klasės istorijos konspektas

Istorija Konspektas 2017 m. royal
Darytas konspektas 11 klasėje, kad būtų lengviau pasiruošti 12 klasės egzaminui. viskas yra išsamu ir būtent tai, ko reikia.

Konspektas 12 klasės istorijos egzaminui

Istorija Konspektas 2016 m. studentė17
Konspektas skirtas 12 klasės mokinių istorijos valstybinio brandos egzamino pasiruošimui. Konkreti ir susisteminta medžiaga lengvai padės įsiminti svarbiausius istorijos įvykius, datas, asmenybes. Konspekte...