Kauno tiltų ir viadukų būklės problemų sprendimo analizė

11 psl. / 2979 žod.

Ištrauka

Įvadas

Kelių infrastruktūra nemažai pasako apie valstybės ekonomiką, saugumą, novatoriškumą ir gyventojų bei svečių patogumo poreikių patenkinimą. Jeigu valstybėje išplėtota kelių infrastruktūra, valstybė laikoma pažangia, ekonomiškai išsivysčiusia, besiremiančia mokslinėmis analizėmis ir moderniomis technologijomis. Kelių infrastruktūros modernizavimas yra vienas iš vietinės ir centrinės valdžių prioritetinių tikslų. Daug politikų, gyventojų, statybų srities ekspertų dėmesio, valstybės lėšų, darbo jėgos ir laiko reikalauja vienas iš kelių infrastruktūros elementų – tiltai ir panašaus tipo statiniai. Lietuvoje yra kiek daugiau nei 1500 tiltų valstybinės reikšmės keliuose. Dalis jų yra geros būklės, dalis – avarinės būklės. Avarinės būklės tiltų ir viadukų netrūksta ir Kaune. Tai yra nemenka problema ne tik Kaunui, bet ir jo svečiams, o kai kuriais atvejais, į problemos sprendimą įsikišus Vyriausybės atstovams, problema iš vietinio lygmens pereina į valstybinį lygmenį.

Įprastai tokia situacija, kai vietovėje yra pavojingų statinių, kelia grėsmę gyventojų saugumui, menkina miesto įvaizdį ir daro neigiamą įtaką regiono ekonomikai. Todėl šiuo darbu mėginama išsiaiškinti, kaip prastos būklės tiltų ir viadukų problemą sprendžia Kauno valdžios atstovai. Tai yra pagrindinis darbo tikslas. Šio darbo objektas – pavojingi Kauno tiltai ir viadukai. Darbui rengti buvo naudojamasi Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos skelbiama statistika ir žiniasklaidos priemonių internetiniais puslapiais. Darbui rengti reikalingos medžiagos rinkimui buvo remtasi turinio analizės metodu.


Turinys

  • Turinys
  • Įvadas………………………………………………………………………………….……………1
  • Tiltų ir viadukų būklės problematiškumas įvairių visuomenės grupių akimis2
  • Tiltų ir viadukų būklės problemų sprendimas5
  • Išvados8
  • Rekomendacijos8
  • Literatūra ir šaltiniai9

Reziumė

Autorius
multike
Tipas
Referatas
Dalykas
Viešasis administravimas
Kaina
€2.54
Lygis
Universitetas
Įkeltas
Spa 21, 2016
Publikuotas
2014 m.
Apimtis
11 psl.

Susiję darbai

Viešosios politikos problemos analizė

Viešasis administravimas Referatas 2011 m. giedrese
Šio darbo tikslas – išanalizuoti viešosios politikos problemą – saugumą keliuose. Siekiant užsibrėžto tikslo, keliami šie uždaviniai: • aprašyti saugumo keliuose problemą; •...